Hakkımızda

Hakkımızda

Şehrimizin dillere destan damak tadını hemşerilerimize, yerli ve yabancı turistlere en iyi şekilde sunmak üzere yola çıkmış bulunuyoruz. Bilindiği gibi Şanlı Urfa “Peygamberler Diyarı” olarak anılmakta ve her yıl binlerce yerli ve yabancı ziyaretçi şehrimizi gezmektedir. Biz de şehrimizi ve şehrimizin damak tadını en iyi şekilde sunmak ve tanıtmak üzere “Demen Restaurant” ile leziz ve güvenilir sunumlar yapmaya başladık.

Misyonumuz

Şehrimizi en iyi şekilde tanıtacak ve Urfalıların, yerli ve yabancı turistlerin memnuniyetini sağlayacak damak zevkine hitap edecek restoran hizmeti sunmak.

Vizyonumuz

Hizmet ve leziz sunumlarla müşterilerin beğenisini kazanarak ileriki zamanlarda Şanlı Urfa ile bütünleşmek, Urfa denilince ilk akla gelen restoran olmak. Bir şehir markası olmak.

Hakkımızda

Şehrimizin dillere destan damak tadını hemşerilerimize, yerli ve yabancı turistlere en iyi şekilde sunmak üzere yola çıkmış bulunuyoruz. Bilindiği gibi Şanlı Urfa “Peygamberler Diyarı” olarak anılmakta ve her yıl binlerce yerli ve yabancı ziyaretçi şehrimizi gezmektedir. Biz de şehrimizi ve ...

E-Bülten